Občanské sdružení Slety a Rozlety zahájilo činnost

přidáno: 18. 4. 2011 11:09, autor: Michal Rajnoch
Původně přidáno 25.1.2006, Autor Administrátor

Dne 23. ledna 2006 proběhla ustavující valná hromada sdružení. V současné době má 12 členů.  Byly projednány stanovy, jednací řád, volba orgánů a byl projednán předběžný plán činnosti na rok 2006.

Předsedou byl zvolen Ing. Jan Lamač, mistopředsedkyní Ing. Iva Černá. Do rady byli dále zvoleni, Jiří Kopka, Jana Chlebnová, Marie Křikavová, Hana Divecká, Helena Lebedová, Ilona Šulcová. Kontrolní komise je ve složení, Jan Pavelka, Jana Sodomková a Eva Falkenberková.

První akce organizovaná novým sdružením již proběhla v neděli 15. ledna Jednalo se již o tradiční „Pytliádu“. Jde o sjíždění zasněžených svahů na čemkoli, většinou na naplněných igelitových pytlích. Fotoreportáž si budete moci prohlédnout po spracování dokumentace na jiném místě

Na  pátek 27. února je připraven zájezd do divadla F. X. Šaldy v Liberci na inscenaci „Kočka na rozpálené plechové střeše“. Dne 18. února se uskuteční maškarní masopustní karneval. Toto jsou zatím akce, u kterých je již přesně stanoven termín konání.

Každý měsíc je naplánována minimálně jedna akce. Až budou dojednána přesná data konání, budete prostřednictvím webu neprodleně informováni. Sledujte proto pravidelně tyto stránky.