Všechny články

Tradiční dětský karneval - pozvánka

přidáno: 18. 4. 2011 12:18, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 14.2.2008, autor Administrátor
 
Ahoj kluci a holky ze Studnic, Paceřic a Husy. 
Mám  pro vás senzační zprávu. Ale ta je samozřejmě i pro vaše rodiče. 
Víte co bude již tuto sobotu 21. února v hasičské zbrojnici v Paceřicích? 
No přece bude to již tradiční čtvrtý ročník Dětského karnevalu.
I letos pořádá Občanské sdružení Slety a Rozlety spolu se Sborem dobrovolných hasičů v Paceřicích velký dětský maškarní karneval. 
Karneval začíná opět  v 16. hodin. Ráz karnevalu není určen, protože dětské fantazii se přece meze nekladou. Nezapomeňte s sebou vzít i svoje rodiče, kteří by se měli také ukázat v nějaké masce, ne té celoroční. 
Na karnevalu vás čeká bohatý program a mnoho překvapení. Bude velká soutěž o nejlepší, nejkrásnější a nejnápaditější masku, ale i řada jiných úžasných soutěží. 
Jako vždy bohatá tombola, občerstvení samá mňamka  pro děti zdarma  a hudba ta je také zajištěna. Celým programem vás bude opět provázet skvělý a nápaditý Jirka.  
Tak tedy kluci, holky a rodičové,   nezapomeňte,   že již tuto sobotu 21. února od 16-ti hodin v hasičské zbrojnici v Paceřicích vypukne velký maškarní karneval

Vánoční besídka

přidáno: 18. 4. 2011 12:13, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 29.12.2008, autor Administrátor
 
V sobotu 20. prosince 2008 se v klubovně SDH v Paceřicích odehrály hned dvě akce najednou. Odpoledne se sešly naše děti, aby společně ozdobily a rozsvítily vánoční stromeček, potěšily nás básničkami a písničkami, podívaly se na pohádku a dokonce dostaly i dáreček od Ježíška. 
Večer se sešli dospělí ke společnému stolu s vánoční večeří. Skvěle se bavili při tanci i u vánoční tomboly. Obě akce se velmi vydařily a už se těšíme na další. 

Sepsala: Markéta Zakouřilová

 

Karneval

přidáno: 18. 4. 2011 12:11, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 14.4.2008, autor Administrátor
 
V sobotu 16. února se v klubovně hasičské zbrojnice v Paceřicích konal dětský karneval. Celým odpolednem provázel neúnavný a zábavný Kocour v modrých botách a k ruce měl i pomocnice - Makovou panenku, Vílu Amálku a Šeherezádu.  Na bezpečí dětí i dospělých dohlížel Pat s Matem. Součástí karnevalu bylo i představení loutkového divadla. O hudbu se postaral DJ Honza a děti měly díky sponzorům připraveno bohaté občerstvení. Letošní účast byla velmi hojná, děd Vševěd napočítal celkem čtyřicet dva dětí! 
 

Vánoční besídky

přidáno: 18. 4. 2011 12:07, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 14.4.2008, autor Administrátor
 

V polovině prosince se v klubovně hasičské zbrojnice konaly hned dvě vánoční besídky. Dětská besídka se nesla v duchu vánoční výzdoby. Děti se svými maminkami vytvářely nádherné sněhové vločky na okna a ozdobily si vánoční stromeček, před kterým poctivě a s nadšením přednášely a zpívaly. Odměnou byly dětem dárečky a také soutěže a hry. Nutno říci, že si děti soutěže a hry organizovaly téměř samy a hezky se bavily! Na závěr pak s Majkou vyslaly k Ježíškovi svá největší přání a ta se jim (alespoň co má redakce zprávy) opravdu pod stromečkem splnila! Majko a Ježíšku – děkujeme!
Dospělácká besídka byla již tradičně zpestřena rozdělováním dárečků. O tom, že fantazii se meze nekladou, svědčí to, že někteří páni obdrželi vyloženě dámské potřeby. Ale největší radost měl asi záchranář Milan, který svůj dárek začal okamžitě používat: v neztřeženém okamžiku vytvářel malým šlehačem v půllitrech přítomných nezvyklé množství pěny.

Tak zase za rok! 

 

 

Vzpomínkový večer

přidáno: 18. 4. 2011 12:06, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 14.4.2008, autor Administrátor
 
Občanské sdružení Slety a Rozlety pořádalo v sobotu 10. listopadu 2007 VZPOMÍNKOVÝ VEČER aneb „co jsme za celý rok prožili“. Promítaly se fotky a videozáznamy ze soutěží a společenských akcí, které proběhly v uplynulém roce

Rodáci 2007

přidáno: 18. 4. 2011 12:03, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 14.4.2008, autor Administrátor
 
Další, již tradiční setkání rodáků a přátel,  proběhlo v sobotu dne 8. září. Počasí nám tentokráte mnoho nepřálo, přesto program, který pro nás připravil taneční kroužek mažoretek  z Turnova, si zasloužil ocenění všech přítomných. Ti potom obdrželi jako pozornost skupinové barevné fotografie z  minulých ročníků. Letos měli účastníci též  možnost seznámit se v mateřské škole s dílem ak. malířky Zuzany Kadlecové, která vystavovala své moderní obrazy ztvárňující ženu v neobvyklých situacích na semináři Domácnost -  pevný základ rodinyDalší  událostí bylo udělení čestného občanství panu Ing. Josefu Havlíčkovi CSc., za jeho přínos k prezentaci obce vydáním dvou publikací o historii obce, domů a jejich obyvatelích. Toto ocenění mu bylo uděleno k letošnímu významnému životnímu jubileu.
      O zábavu se postarala živá hudba pana Petra Voslaře z Liberce. Letos též poprvé se akce konala za finanční podpory Libereckého kraje. Poděkování patří též organizátorům, členům SDH a občanského sdružení Slety a Rozlety.

Loučení s prázdninami

přidáno: 18. 4. 2011 11:57, autor: Obec Paceřice   [ aktualizováno 18. 4. 2011 12:00 ]

Původně přidáno 14.4.2008, autor Administrátor
 
V sobotu 25.8. uspořádalo občanské sdružení Slety a Rozlety na hřišti na Huse společenské odpoledne. O zábavu se ale po celé odpoledne a večer výborně postarala kapela, která nejenom že uměla výborně zahrát country, ale také výborně zahrála i písničky moderní, takové ty dnešní hity a k dobru přidala i nějaký ten vtip, či povídání. A tak na sklonku odpoledne a večer se konečně rozpoutal i ten správný taneční rej
 

Havajský večer

přidáno: 18. 4. 2011 11:55, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 14.4.2008, autor Administrátor
 
Občanské sdružení Slety a Rozlety uspořádalo v pátek 6. července 2007 „Havajský večer“. Zábavného soutěžení před hasičskou zbrojnicí v Paceřicích se zúčastnily nejen děti, ale zapojili se i dospělí. K vidění byly zajímavé masky a k ochutnání výborné grilované steaky a  buřty. Jsme rádi, že akce využili k příjemnému posezení i naši starší spoluobčané
 

Dětský den

přidáno: 18. 4. 2011 11:53, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 14.4.2008, autor Administrátor
 
OS Slety a Rozlety v letošním roce uspořádalo pro děti dětský den nejen v Paceřicích, ale i na Huse. Pro děti byl připraven bohatý program soutěží, do kterých se zapojili i dospělí. Soutěžilo se v jízdě zručnosti na kole, ve střílení ze vzduchovky na plechovky, v přetahování lanem a řadě dalších disciplín. Pro děti byly připraveny sladkosti a buřty na opékání, vše díky sponzorům zdarma. Těm, kteří se podíleli na organizaci a sponzorům, patří poděkování
 

Výlet na Ještěd a zpět

přidáno: 18. 4. 2011 11:51, autor: Obec Paceřice

Původně přidáno 14.4.2008, autor Administrátor
 
Občanské sdružení Slety a Rozlety pořádalo dne 5. května jarní výlet. Trasa vedla autobusem do Liberce, tramvají do Horního Hanychova a lanovkou na Ještěď. Poté již byli účastníci výletu při návratu do Paceřic odkázáni na vlastní nohy. Trasa pochodu byla kolem 23km a díky několika občerstvovacím zastávkám ji zvládli všichni zúčastnění bez větších problémů.

1-10 of 16